Personal

Som kund kommer du främst i kontakt med personalen på våra försäljningskontor.

Patrik Santesson
Platschef, Försäljning
Direkttel: 08-94 04 08
Mobil: 070-434 04 02
patrik.santesson@isolerproffs.se

Daniel Runge
Produktionschef
Direkttel: 08-94 04 07
Mobil: 072-300 85 86
daniel.runge@isolerproffs.se

Patrik Lennman
Försäljning
Mobil: 070 434 04 24
patrik.lennman@isolerproffs.se

Mattias Bennarp
Försäljning
Direkttel: 08-94 04 06
Mobil: 070-434 04 03
mattias.bennarp@isolerproffs.se

Fredrik Lorandsson
Försäljning konsument
Mobil: 070-434 04 00
fredrik@isolerproffs.se

Mikael Bennarp
Affärsutvecklare, Avtalsansvarig, Försäljning
Tel: 08-94 04 05
mikael.bennarp@isolerproffs.se

 

FEAB Isolerproffs Öst

Emanuel Ivarsson
VD
Box 735
601 16 Norrköping
Besöksadress: Kabelvägen 19, 602 10 Norrköping
Tel: 011-16 17 00
emanuel.ivarsson@isolerproffs.se

 

FEAB Isolerproffs Syd

Peter Oppstedt
VD
Andra Tvärgatan 49
261 35 Landskrona
Tel: 0418-121 05
Fax: 0418-121 06
Mobil: 0702-14 66 73
peter.oppstedt@isolerproffs.se

Lennart Hajek
Produktionschef
Tel: 0418-121 05
Fax: 0418-121 06
Mobil: 070-614 66 71
lennart@isolerproffs.se