Jag godkänner

Vi använder cookies för att spara viss information. När du använder vår hemsida godkänner du detta.

Region Stockholm / Mälardalen / Uppsala


George Farell

Försäljning Konsument

Tel vx: 020 – 25 29 00
Mobil: 076-677 73 07

george.farrell@isolerproffs.se

Giovanna Piccoliori

Försäljning Konsument

Tel vx: 020-25 29 00
Mobil:070-410 94 94

giovanna.piccoliori@isolerproffs.se

Fredrik Wahlgren

Försäljning BRF / Fastighetsbolag

Tel vx: 020 – 25 29 00
Mobil: 072-402 27 17

fredrik.wahlgren@isolerproffs.se

John Landtblom Uggla

Försäljning BRF / Fastighetsbolag

Tel vx: 020–25 29 00
Mobil: 070-410 93 88

john.uggla@isolerproffs.se

Gustav Carlsson

Försäljningsansvarig Byggisolering

Tel vx: 020 – 25 29 00
Mobil: 072-402 03 89

gustav.carlsson@isolerproffs.se

Patrik Santesson

Försäljning Byggisolering

Direkt: 08-94 04 08
Mobil: 070-434 04 02

patrik.santesson@isolerproffs.se

Patrik Lennman

Försäljning Byggisolering

Tel vx: 020-25 29 00
Mobil: 070-434 04 24

patrik.lennman@isolerproffs.se

Fredrik Lorandsson

Försäljning Byggisolering

Tel vx 020-25 29 00
Mobil:070-434 04 00

fredrik.lorandsson@isolerproffs.se

Johan Liljeroth

Försäljning Byggisolering

Tel vx: 020-25 29 00
Mobil: 076-677 14 85

johan.liljeroth@isolerproffs.se

Micke Feldhof

Försäljning Byggisolering

Tel vx: 020-25 29 00
Mobil: 070-410 91 88

michael.feldhof@isolerproffs.se

Mattias Bennarp

Tekniskt ansvarig

Tel vx: 020-25 29 00
Mobil: 070-434 04 03

mattias.bennarp@isolerproffs.se

Kontakta oss

  • Vill du komma i kontakt med oss? Använd kontaktformuläret nedan så återkommer vi till dig så snart vi kan.