Region Stockholm / Mälardalen


Telefon växel 020-25 29 00, måndag till fredag 07.00 till 18.00.

Philip Hurtig Andersen

Försäljningschef
Regionchef Väst

Mobil: 070-561 84 30
Tel vx: 020–25 29 00

philip.andersen@isolerproffs.se

George Farell

Försäljning BRF / Fastighetsbolag

Mobil: 076-677 73 07
Tel vx: 020–25 29 00

george.farrell@isolerproffs.se

Fredrik Wahlgren

Försäljning BRF / Fastighetsbolag

Mobil: 072-402 27 17
Tel vx: 020–25 29 00

fredrik.wahlgren@isolerproffs.se

Patrik Santesson

Försäljning Byggisolering

Mobil: 070-434 04 02
Tel vx: 020-25 29 00

patrik.santesson@isolerproffs.se

Patrik Lennman

Försäljning Byggisolering

Mobil: 070-434 04 24
Tel vx: 020-25 29 00

patrik.lennman@isolerproffs.se

Johan Liljeroth

Försäljning Byggisolering

Mobil: 076-677 14 85
Tel vx: 020-25 29 00

johan.liljeroth@isolerproffs.se

Micke Feldhof

Försäljning Byggisolering

Mobil: 070-410 91 88
Tel vx: 020-25 29 00

michael.feldhof@isolerproffs.se

Fredrik Lorandsson

Försäljning Konsument/Byggisolering

Mobil: 070-434 04 00
Tel vx: 020-25 29 00

fredrik.lorandsson@isolerproffs.se

Mattias Bennarp

Tekniskt ansvarig

Mobil: 070-434 04 03
Tel vx: 020-25 29 00

mattias.bennarp@isolerproffs.se

Kontakta oss

  • Vill du komma i kontakt med oss? Använd kontaktformuläret nedan så återkommer vi till dig så snart vi kan.

  • När du kontaktar oss måste du godkänna att dina personuppgifter hanteras enligt integritetspolicyn för ENIVA AB.